Direktori

Direktori Pegawai

Perbadanan Baitulmal Negeri Sabah

team
ENCIK ISMAIL BIN MOHD ADNAN

Ketua Pegawai Eksekutif
Ismail.MohdAdnan@sabah.gov.my

team
PUAN NOORINA ABD HAMID

Timbalan Ketua Pegawai Eksekutif (Pentadbiran dan Kewangan) Noorina.AbdHamid@sabah.gov.my

team
ENCIK MOHD. ARIF BIN HAIRAL

Timbalan Ketua Pegawai Eksekutif (Operasi)
MohdArif.Hairal@sabah.gov.my

team
PUAN SAMIHAH BINTI MOHAMAD ALI

Ketua Sektor Kewangan
Samihah.MohamadAli@sabah.gov.my

team
AHMAD SOFI BIN AWANG SOFIEN

Ketua Sektor Pentadbiran dan Sumber Manusia
AhmadSofi.AgSofien@sabah.gov.my

team
PUAN DK. NURSAFINAH BINTI AK. MOHD SAID

Ketua Sektor Teknologi Maklumat
Nursafinah.AkMSaid@sabah.gov.my

team
PUAN SAMIHAH BINTI MOHAMAD ALI

Akauntan
Samihah.MohamadAli@sabah.gov.my

team
PUAN ROSALINAH BINTI ASMAT

Penolong Akauntan
Rosalinah.Asmat@sabah.gov.my

team
ENCIK MOHAMMAD ANUAR BIN AKBAIN

Pembantu Tadbir (P/O)
MohammadAnuar.Akbain@sabah.gov.my

team
PUAN SALIAH BINTI MAHABASA

Pembantu Tadbir (P/O)
Saliah.Mahabasa@sabah.gov.my

team
NUR NATASYAH ALIEYAH BINTI SURIANSA

Pembantu Tadbir (P/O)
NurNatasyah.Suriansa@sabah.gov.my

team
AHMAD SOFI BIN AWANG SOFIEN

Pegawai Tadbir
AhmadSofi.AgSofien@sabah.gov.my

team
ENCIK ROSLAN BIN KANI

Penolong Pegawai Tadbir
Roslan.Kani@sabah.gov.my

team
PUAN PUTRI HUSSNAIN HUSSAIN

Penolong Pegawai Tadbir
PHussnain.Hussain@sabah.gov.my

team
ENCIK MOHD SUHAILEY BIN MAT JOHIN

Penolong Pegawai Tadbir
MohdSuhailey.MJohin@sabah.gov.my

team
PUAN HASNAH BT MOHAMAD ARSJAD

Pembantu Tadbir (P/O)
Hasnah.MohamadArsjad@sabah.gov.my

team
PUAN NURAFIZAH JAKARIA

Pembantu Tadbir (P/O)
Nurafizah.Jakaria@sabah.gov.my

team
PUAN NURJUMARYANTI JUMARCH

Pembantu Setiausaha Pejabat
Nurjumaryanti.Jumarch@sabah.gov.my

team
ENCIK AG MOHD ARIFFIN BIN ABU BAKAR

Pemandu Kenderaan
AgMdAriffin.AbuBakar@sabah.gov.my

team
PUAN NOORINA ABD HAMID

Timbalan Ketua Pegawai Eksekutif (Pentadbiran dan Kewangan)
Noorina.AbdHamid@sabah.gov.my

team
ENCIK MOHD. ARIF BIN HAIRAL

Pegawai Hal Ehwal Islam
MohdArif.Hairal@sabah.gov.my

team
ENCIK MOHD AMSYARI BIN EMRAN

Pembantu Tadbir (P/O)
MohdAmsyari.Emran@sabah.gov.my

team
ENCIK AG KU SAFRAN @ PG SAFRAN BIN PG JAAFAR

Pembantu Tadbir (P/O)
AgKuSafran.PgJaafar@sabah.gov.my

team
ENCIK MOHD. ARIF BIN HAIRAL

Pegawai Hal Ehwal Islam
MohdArif.Hairal@sabah.gov.my

team
ENCIK YAZID BIN KIFFLI

Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam
Yazid.Kiffli@sabah.gov.my

team
ENCIK MOHD. NOH MURSHID

Pembantu Tadbir (P/O)
Mohd.NohMurshid@sabah.gov.my

team
ENCIK MOHD YUSRI BIN KARIM

Pembantu Tadbir (P/O)
MohdYusri.Karim@sabah.gov.my

team
PUAN DK. NURSAFINAH BINTI AK. MOHD SAID

Pegawai Teknologi Maklumat
Nursafinah.AkMSaid@sabah.gov.my

team
ENCIK AZHAN ASHRAFHAN BIN ADNAN

Penolong Pegawai Tadbir
Azhan.Adnan@sabah.gov.my

team
MUHAMMAD ZULFIQRI BIN MOHD JAYA

Pembantu Tadbir (P/O)
MuhdZulfiqri.MohdJaya@sabah.gov.my

team
ENCIK SMITH ROBERT

Penolong Pegawai Tadbir
Smith.Robert@sabah.gov.my

team
ENCIK MOHD SHAHIR BIN MOHD TAHIR

Pembantu Tadbir (P/O)
MohdShahir.MohdTahir@sabah.gov.my